UKONČENO – Odpuštění odvodů pro OSVČ

Cíl podpory

Automatické odpuštění povinných odvodů na důchodové pojištění pro OSVČ od března do srpna. V ročním vyúčtování se tak sníží celkové pojistné o částku odpovídající minimálním zálohám na důchodové pojištění za půl roku.

Forma podpory

Odpuštění povinných odvodů na důchodové pojištění.

Výše podpory

Odpuštění povinných odvodů na důchodové pojištění.

Zaměření podpory

Odpuštění záloh od března do srpna.

Datum spuštění / ukončení podpory

Automatické odpuštění sociálního pojištění za březen až srpen, bez předkládání žádostí.

Odkaz na web

https://www.mpsv.cz/web/cz/osvc-info

Mám dotaz

Pošlete nám svůj dotaz prostřednictvím jednoduchého formuláře. Zodpovíme jej v nejkratší možné době, spolehlivě a co nejlépe to umíme.

Moravskoslezský kraj nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) GDPR. Další informace o nakládání s osobními údaji naleznete na www.msk.cz.

O nás

Informační a konzultační servis na podporu podnikatelům postiženým dopady koronavirové infekce a souvisejícími preventivními opatřeními poskytuje Moravskoslezský kraj ve spolupráci s partnerskými organizacemi. Tento servis je poskytován podnikatelským subjektům sídlícím na území Moravskoslezského kraje, případně provozujícím na území kraje svou provozovnu. 

Přeji Vám, ať ve zdraví zvládnete současnou situaci. A také, ať Vás neopustí chuť podnikat!
~ Jan Krkoška, náměstek hejtmana