UKONČENO – Ošetřovné pro OSVČ

Cíl podpory

1. výzva: Dotace ve výši 424,- Kč za den pro OSVČ za každý den ošetřování člena rodiny po uzavření školy nebo jiných dětských zařízení nebo starající se o osobu zdravotně postiženou. 1. výzva se vztahuje na období od 12. března do 31. března 2020.
2. výzva: Dotace ve výši 500,- Kč za den pro OSVČ za každý den ošetřování člena rodiny po uzavření školy nebo jiných dětských zařízení nebo starající se o osobu zdravotně postiženou. 2.výzva se vztahuje na období od 1. dubna do 30. dubna 2020.

Forma podpory

Dotace.

Výše podpory

1. výzva: 424,- Kč za den.
2. výzva: 500,- Kč za den.

Zaměření podpory

Ošetřovné.

Datum spuštění / ukončení podpory

1. výzva: 1.4.2020.
2. výzva: 11.5.2020.

Kde žádat o podporu

Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Odkaz na web

https://www.mpo.cz/cz/podnikani/zivnostenske-podnikani/osetrovne-pro-osvc—vyzva-i–253750/

Mám dotaz

Pošlete nám svůj dotaz prostřednictvím jednoduchého formuláře. Zodpovíme jej v nejkratší možné době, spolehlivě a co nejlépe to umíme.

Moravskoslezský kraj nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) GDPR. Další informace o nakládání s osobními údaji naleznete na www.msk.cz.

O nás

Informační a konzultační servis na podporu podnikatelům postiženým dopady koronavirové infekce a souvisejícími preventivními opatřeními poskytuje Moravskoslezský kraj ve spolupráci s partnerskými organizacemi. Tento servis je poskytován podnikatelským subjektům sídlícím na území Moravskoslezského kraje, případně provozujícím na území kraje svou provozovnu. 

Přeji Vám, ať ve zdraví zvládnete současnou situaci. A také, ať Vás neopustí chuť podnikat!
~ Jan Krkoška, náměstek hejtmana