Frenštát pod Radhoštěm

Cíl podpory

Odpuštění penále za pozdní úhradu nájemného.

Forma podpory

Odpuštění penále za pozdní úhradu nájemného (možnost i odkladu).

Příjemce

Podnikatelé, nájemci v nebytových prostorách v budovách v majetku města.

Zaměření podpory

Odpuštění penále za pozdní úhradu nájemného a zároveň možnost podání žádosti o odklad nájemného či rozložení splátek.

Odkaz na web

https://www.mufrenstat.cz/informace-najemcum-nebytovych-prostor-v-budovach-v-majetku-mesta/d-212639

Mám dotaz

Pošlete nám svůj dotaz prostřednictvím jednoduchého formuláře. Zodpovíme jej v nejkratší možné době, spolehlivě a co nejlépe to umíme.

Moravskoslezský kraj nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) GDPR. Další informace o nakládání s osobními údaji naleznete na www.msk.cz.

O nás

Informační a konzultační servis na podporu podnikatelům postiženým dopady koronavirové infekce a souvisejícími preventivními opatřeními poskytuje Moravskoslezský kraj ve spolupráci s partnerskými organizacemi. Tento servis je poskytován podnikatelským subjektům sídlícím na území Moravskoslezského kraje, případně provozujícím na území kraje svou provozovnu. 

Přeji Vám, ať ve zdraví zvládnete současnou situaci. A také, ať Vás neopustí chuť podnikat!
~ Jan Krkoška, náměstek hejtmana